Turniej DAP Toruń CUP 2015 U7

Pierwszy wyjazdowy turniej drużyny „Żaków” za nami! W sobotę 19 grudnia 2015 roku, chłopcy razem z trenerem Arturem Chojnackim i kierownikiem zespołu Ryszardem Kwiatkowskim, wzięli udział w Turnieju DAP Toruń CUP 2015 U7. Zawody odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej ZS nr 28 w Toruniu, a nasi chłopcy zakończyli turniej plasując się na 9 pozycji.

Rozgrywki przeprowadzono w 2 grupach, systemem każdy z każdym. W zawodach wystartowało 10 zespołów, a „Żaki” rozegrały łącznie 5 meczów. Drużyna KS „Piłkarz” Golub-Dobrzyń zmierzyła się z zespołami: Młode Talenty Toruń, DAP Toruń Czerwoni, TEAF Toruń, AS Pomorze i Mustang Ostaszewo. Nasi chłopcy zakończyli turniej z 1 zwycięstwem, 1 remisem i 3 porażkami na koncie. W ogólnej klasyfikacji drużyna „Żaków” uplasowała się natomiast na 9 pozycji. Na zakończenie turnieju każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a drużyna dyplom i puchar.

Drużynę „Żaków” reprezentowali następujący zawodnicy: Truściński Bartosz, Rykaczewski Jakub, Piotrowski Łukasz, Kujawiński Igor, Bielecki Tomasz, Beyger Jakub, Świderski Szymon, Popielarski Nikodem, Kwiatkowski Marcel i Wołk-Wołkow Juliusz.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z Turnieju DAP Toruń CUP 2015 U7.

fot. Dawid Kujawiński