Sobotni sukces KS Piłkarza! Skróty meczów Młodzika i Orlika

Mecze rozegrane 26 września przez Młodzików i Orlików, znów zakończyły się sukcesem! Drużyna Orlików pod opieką Tomasza Niemiry wygrała z zespołem LZS Bobrowo 4:1, a grupa Młodzików, która gościła drużynę JSS II Toruń, zwyciężyła wynikiem 6:0. Warto wspomnieć, że 23 września, chłopcy stoczyli w ramach ligi okręgowej młodzika walkę z KS Sokół Radomin – mecz zakończył się remisem 1:1. Przyjrzyjmy się ostatnim spotkaniom.

LZS Bobrowo - KS Piłkarz Golub-Dobrzyń

W trakcie meczu wyjazdowego, rozegranego 26.09.2015 roku, zespół Orlików wykazywał się rewelacyjną postawą. Zawodnicy nie tylko utrzymywali wyrównany poziom gry, ale stwarzali również wiele okazji bramkowych. Bramki Kacpra Klonowskiego i Jędrzeja Sadowskiego pozwoliły zakończyć pierwszą połowę wynikiem 2:0. W drugiej części meczu, po groźnym ataku na bramkę Gospodarzy, 3 gola zdobył  Marcel Godlewski. Czwartą bramkę dla drużyny KS Piłkarz G-D udało się zyskać dzięki akcji Mateusz Pipczyńskiego - zawodnik zdobył gola po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego w same okno bramki Bobrowa. Mecz 4 kolejki ligi okręgowej orlika zakończył się wynikiem 4:1 dla drużyny „Piłkarza”.

KS Sokół Radomin – KS Piłkarz Golub-Dobrzyń

Grupa Młodzików, pod wodzą Kamila Kuczkowskiego, 23 września rozegrała mecz wyjazdowy w ramach 6 kolejki ligi okręgowej młodzika. Bardzo wyrównane spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Który zawodnik zdobył bramkę na rzecz KSPiłkarz? Po dośrodkowaniu Marcela Stanickiego, Mikołaj Kantorski strzelił gola głową, zdobywając punkt, który pozwolił wyjść naszej drużynie na prowadzenie. Po 3 minutach również Gospodarze zdobyli bramkę, zmieniając wynik na 1:1. W meczu z Radominem zawodnicy Piłkarza zagrali na dobrym poziomie. Na wyróżnienie zasługuje postawa kapitana Jakuba Wiśniewskiego, który odegrał znakomitą rolę jako środkowy obrońca.

Skład KS Piłkarz: Oliwier Natkowski, Seweryn Foksiński, Jakub Wiśniewski,, Kacper Czajkowski, Kamil Czajkowski, Jakub Sipak, Marcel Stanicki,, Jakub Krebel, Filip Rzepecki, Mikołaj Kantorski,Sylwester Wachciński, Antoni Zgardowski, Kacper Wieczyński, Damian Pekowski

KS Piłkarz Golub-Dobrzyń– JSS II Toruń

W sobotę, Orlicy gościli na boisku w Golubiu – Dobrzyniu drużynę JSS II Toruń. Zespołowa gra i rewelacyjna forma zawodników pozwoliła zakończyć spotkanie wynikiem 6:0 dla klubu KS Piłkarz G-D! Mecz od początku układał się po myśli młodych zawodników Piłkarza. Już w 8 minucie Szymon Zgardowski strzelił pierwszą bramkę, zapewniając tym samym swojej drużynie prowadzenie! Spotkanie przebiegało pod znakiem kilku zespołowych akcji chłopców z KS Piłkarz, po których wpadały piękne gole. Większość bramek strzelił Szymon Zgardowski, po jednym golu dołożyli jeszcze Jakub Krebel i Mikołaj Kantorski. Na wyróżnienie za postawę podczas sobotniego spotkania zasługuje Szymon Zgardowski, Mikołaj Kantorski i Marcel Stanicki.

Skład KS Piłkarz: Oliwier Natkowski, Seweryn Foksiński, Jakub Wiśniewski,, Kacper Czajkowski, Kamil Czajkowski, Jakub Sipak, Marcel Stanicki,, Jakub Krebel, Mikołaj Kantorski,Sylwester Wachciński, Antoni Zgardowski, Szymon Zgardowski

Obu drużynom gratulujemy wyników i dobrej gry podczas weekendowych spotkań. Dziękujemy każdemu młodemu zawodnikowi za zaangażowanie i trzymamy kciuki w związku z nadchodzącymi meczami!