Przegraliśmy ze Spartą na wyjeździe

W środę 10 czerwca odbyła się 24 kolejka ligi młodzika, w której piłkarze z Golubia grając na wyjeździe nie dali rady pokonać drużyny z Brodnicy przegrywając 2-1. Drużyna "Piłkarza" po wyrównanej grze nie zdołała wywieźć choćby punktu z trudnego terenu. Po wyrównującym golu Szymona Zgardowskiego w 43 minucie na 1-1 nie potrafiliśmy długo utrzymać tego rezultatu po czym w 45 minucie tracąc bramkę przegrywamy 2-1. Filip Rzepecki oraz bramkarze Oliwier Natkowski i Adrian Blomkowski w tym meczu byli wyróżniającymi się zawodnikami.

Sparta Brodnica - KS Piłkarz Golub - Dobrzyń (1-0) 2-1

Skład: Oliwier Natkowski, Adrian Blomkowski, Szymon Lewandowski, Jakub Wiśniewski, Kornel Rutkowski, Wiktor Pokorowski, Filip Rzepecki, Szymon Pawłowski, Szymon Zgardowski, Karol Luks, Tomasz Szmelcer, Michał Nęckiewicz,

Bramka: Szymon Zgardowski