Pierwszy sukces Piłkarza przed rundą wiosenną.

Bezdyskusyjne I miejsce podium i wyróżnienia dla najlepszych zawodników – tak rysuje się udział Piłkarzy w Halowym Turnieju Skrwilno Cup 2015.
W minioną sobotę drużyna Młodzików – rocznik 2002 KS Piłkarz pod wodzą trenera Kamila Kuczkowskiego wzięła udział w jednym z cyklicznych Halowych Turniejów Piłki Nożnej Skrwilno Cup 2015. Organizatorem wydarzenia był Uczniowski Klub Sportowy Skrwa Skrwilno.
Do udziału w turnieju zakwalifikowało się 10 drużyn. Podzielone na dwie grupy ekipy, zagrały w systemie każdy z każdym.
Piłkarze z Golubia-Dobrzynia w swojej grupie zmierzyli się z zawodnikami Gospodarzy, Olimpii Grudziądz, KS Constract Lubawa i UKS Poncio Lidzbark.
W drugiej grupie zmagały się drużyny UKS Skrwilno 2, Nowego Miasta Lubawskiego, UKS Lipno, Lecha Rypin i MKS Mława.
Każdy wygrany mecz w eliminacjach grupowych dał Naszym 1. miejsce w grupie. Ze zdumiewająco niską stratą tylko jednej bramki Piłkarze znaleźli się w ćwierćfinale, następnie w półfinale i w końcu dotarli do meczu o 1. miejsce turnieju, w którym po raz drugi stanęli w szranki z Ponciem Lidzbark.
Piłkarze zagrali w mistrzowskim składzie:
Oliwier Natkowski,
Konrad Muchewicz,
Michał Kamiński,
Jakub Modrakowski,
Łukasz Bejger,
Wiktor Pokorowski,
Kornel Rutkowski,
Szymon Pawłowski,
Szymon Lewandowski,
Jakub Bal,
Szymon Zgardowski,
Jakub Wiśniewski.
Poza główną wygraną Nasza drużyna zdobyła także nagrody indywidualne: Zawodnika Turnieju dla Wiktora Pokorowskiego oraz Strzelca Turnieju dla Konrada Muchewicza. Do „Drużyny Marzeń” zwerbowany został Łukasz Bejger. Kamil Kuczkowski otrzymał nagrodę trenera turnieju.
Piłkarze wrócili z Turnieju z medalami, wspólnym pucharem oraz nagrodami rzeczowymi dla najlepszych graczy.