Pierwsza wygrana Młodzików w Podwiesku!

Tym, którzy w ostatnią sobotę byli na meczu wyjazdowym w Podwiesku nie trzeba przypominać jaki był końcowy wynik. :) Tych, którzy jeszcze go nie znają informujemy – grupa Młodzików rocznik 2003-2004 w pierwszym ligowym spotkaniu tego sezonu wygrała z klubem GKS Błękitni Podwiesk 11:0!

Mecz odbył się 29 sierpnia o godzinie 12:00 na boisku klubu przeciwnika. Było to pierwsze spotkanie ligowe w sezonie 2015/2016, a grupa Młodzików grała w oficjalnym meczu po raz pierwszy w nowym składzie. Jakie efekty? Zawodnicy 11 razy strzelili do bramki Błękitnych, nie pozwalając jednocześnie drużynie przeciwnej na zdobycie gola. Sukces zawdzięczamy całej drużynie, jednak celnymi strzelcami w meczu z Błękitnymi okazali się Filip Rzepecki, Szymon Zgardowski, Kuba Wiśniewski, Marcel Stanicki i Mikołaj Kantorski. Filip zdobył podczas całego spotkania aż 5 goli, Szymon i Kuba celnie strzelili do bramki przeciwnika po 2 razy. Marcel i Mikołaj natomiast zdobyli po 1 golu.

W którym momencie meczu padły celne strzały?

Która minuta meczu? Kto zdobył bramkę? Jaki wynik?

I połowa

12'

13'

14'

19'

25'

32'

40'

43'

II połowa

46'

52'

56'

Mikołaj Kantorski

9:0

10:0

11:0

Dziękujemy za odbyte spotkanie klubowi GKS Błękitni Podwiesk i trzymamy kciuki za Młodzików w przyszłości! Oby dobra passa sprzyjała naszym zawodnikom!

Zapraszamy do śledzenia tabeli wyników! ZOBACZ TERMINARZ I WYNIKI

Skład: Natkowski Oliwier, Zgardowski Szymon, Wiśniewski Jakub, Rutkowski Kornel, Sipak Jakub, Behlke Szymon, Mikołaj Kantorski, Stanicki Marcel, Zgardowski Wiktor, Krebel Jakub, Wachniński Sylwester, Rzepecki Filip.