Orlik i Młodzik – wyniki ostatnich meczy

Pewnie ciekawi jesteście jak zakończyły się mecze rozegrane w ostatnim czasie przez Młodzików i Orlików? Przypomnijmy: drużyna Orlika Tomasza Niemiry w niedzielę (13 września) grała mecz wyjazdowy z Olimpią II Grudziądz. Młodzicy Kamila Kuczkowskiego zmagali się natomiast w ubiegłą środę (9 września) w Kowalewie z Promieniem Kowalewo, a w sobotę gościli na swoim boisku grupę piłkarzy z Jabłonowa Pomorskiego.

Promień Kowalewo – KS Piłkarz Golub-Dobrzyń
Jak przebiegały spotkania w wydaniu Młodzików Kamila Kuczkowskiego? Mecz rozegrany 9 września był spotkaniem w ramach 3 już kolejki ligi okręgowej młodzików. Tym razem drużyna Młodzika zmagała się na spotkaniu wyjazdowym z Promieniem Kowalewo, kończąc mecz wynikiem 2-0 dla gospodarzy. Chociaż do przerwy utrzymywał się wynik 0-0, to przeciwnik okazał się bardziej doświadczony na dużym boisku i w drugiej połowie nasza drużyna straciła 2 bramki. Mimo wyniku, Młodzicy zagrali na dobrym poziomie. Na wyróżnienie zasługuje szczególnie bramkarz Oliwier Natkowski, który w środowym meczu wykazał się rewelacyjną formą.

Skład w meczu Promień Kowalewo – KS Piłkarz: Oliwier Natkowski, Seweryn Foksiński, Kornel Rutkowski, Jakub Wiśniewski, Szymon Zgardowski, Szymon Behlke, Kacper Czajkowski, Kamil Czajkowski, Jakub Sipak, Marcel Stanicki, Sylwester Wachciński, Jakub Krebel, Filip Rzepecki, Mikołaj Kantorski, Wiktor Zgardowski, Szymon Kowalczyk

KS Piłkarz Golub-Dobrzyń - Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Mecz, podczas którego KS Piłkarz Golub-Dobrzyń gościł drużynę z Jabłonowa Pomorskiego rozegrany został w ramach 4 kolejki ligi okręgowej młodzików. Spotkanie zakończyło się wygraną Młodzików KS Piłkarza wynikiem 4-2. Mecz kontrolowany był przez wszystkich młodych zawodników KS Piłkarza, jednak celne strzały zawdzięczamy Szymonowi Zgardowskiemu (2 bramki), Kacperowi Wieczyńskiemu i Marcelowi Stanickiemu.

Skład w meczu KS Piłkarz – Naprzód Jabłonowo Pomorskie: Oliwier Natkowski, Kornel Rutkowski, Jakub Wiśniewski, Szymon Zgardowski, Szymon Behlke, Jakub Sipak, Marcel Stanicki, Sylwester Wachciński, Jakub Krebel, Filip Rzepecki, Mikołaj Kantorski, Wiktor Zgardowski, Kacper Wieczyński

Olimpia II Grudziądz – KS Piłkarz
Podczas spotkania wyjazdowego 13 września w Grudziądzu, Orlicy cały czas dominowali na boisku. Drużyna Piłkarza Golub – Dobrzyń wygrała mecz z Olimpią II Grudziądz 12-0! Bardzo przemyślana gra w defensywie sprawiła, że bramkarz naszego zespołu zachował czyste konto, a liczne akcje w ataku pozwoliły Orlikom zdobyć dużo spektakularnych bramek. 3 gole w meczu z drużyną z Grudziądza zdobył Kacper Klonowski, 2 bramki na koncie ma Michał Zgardowski, Jakub Zieliński i Patryk Duszyński. 1 gola strzelił Michał Kuskowski, a także Jędrzej Sadowski. Jedna z bramek na korzyść KS Piłkarza była bramką samobójczą ze strony Olimpii II Grudziądz. Efekt? Po dwóch kolejkach KS Piłkarz G-D może się pochwalić kompletem 6-ciu punktów.

Dziękujemy wszystkim piłkarzom, zarówno z grupy Młodzika jak i Orlika za ostatnie spotkania i zaangażowanie w grę. Trzymamy mocno kciuki za przyszłe mecze! :)