Orlicy Kamila Nowatkowskiego Gospodarzami III Turnieju Ligowego - sprawozdanie i fotorelacja

W niedzielę 25 września 2016 r. Orlicy Kamila Nowatkowskiego rozegrali III Turniej Ligowy, którego byli gospodarzami. Rozgrywki toczyły się w Golubiu-Dobrzyniu na 2 boiskach Orlika równocześnie. Pomimo ogromnego zaangażowania, poświęcenia i walki na boisku zawodnicy KS Piłkarz Golub-Dobrzyń przegrali wszystkie mecze. Tradycyjnie najlepszą drużyną i zwycięzcą turnieju został Gol Brodnica.

Mimo porażek widać, że różnica pomiędzy silniejszymi drużynami, a naszymi piłkarzami jest coraz mniejsza. Najlepszym zawodnikiem KS Piłkarz okazał się Maciej Quaium, który podtrzymywał grę całej drużyny na odpowiednim poziomie, dorównując rywalom.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w Turnieju w Golubiu-Dobrzyniu, a także kibicom, którzy licznie stawili się na Orliku, aby dopingować wszystkie drużyny.