Orlicy 2011 na turnieju w Płocku!

Orlicy 2011 z kolejnym bardzo cennym doświadczeniem piłkarskim. Orlicy z rocznika 2011 pod wodzą Trenera Artura Bączkowskiego w dniach 13 i 14 marca wybrali się na turniej piłkarski SSM Wisła Płock Cup gdzie mieli możliwość rozegrania swoich meczy pod balonem na sztucznej nawierzchni. Młodzi piłkarze mogli zmierzyć się z takimi drużynami jak Amator Maszewo, Włókniarz Zgierz, Łódzka Akademia Futbolu, Gol Brodnica, Wisła Płock, Młoda Włocławianka Włocławek, AP Ciechanów, Metalowiec Łódź. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie co bardzo dobrze wpłynie na rozwój naszych zawodników.

Na wyróżnienie w turnieju zasługuje cała drużyna, która pozostawiła wiele serca i zaangażowania podczas meczy. Jednak najbardziej wyróżniającymi się zawodnikami w tych dniach byli Jan Kusiński oraz Mateusz Blumkowski.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu oraz  wszystkim drużynom za grę.