Orlicy 2011 Grali w Wąbrzeźnie!

W Weekend na kolejny turniej mistrzowski do Wąbrzeźna wybrali się podopieczni Artura Bączkowskiego którzy rozegrali mecze z gospodarzem Unią Wąbrzeźno i UKS Płużnica. Był to przed ostatni turniej rundy jesiennej z którego wracamy z bilansem wygranej i przegranej. W tych dwóch meczach na wyróżnienia zasłużyła defensywa naszej drużyny czyli bramkarz Marcel Karwaszewski oraz obrońcy Hubert Żuchowski i Wiktor Saja, a z pomocników zdecydowanie należy wyróżnić Igora Bachorczyka, który jest zdecydowanym liderem drużyny, znakomicie dogrywa do swoich kolegów ale i również wykańcza sytuację bramkowe jeżeli ma ku temu okazję, w ataku  bardzo dobrą grą szczególnie ruchem bez piłki popisała się Antonina Zaporowicz.