Orlicy 2011 grali w Ostaszewie!

W miniony weekend,  podczas pięknej słonecznej niedzieli kolejny turniej mistrzowski rozegrali Orlicy z rocznika 2011. Podopieczni Artura Bączkowskiego wybrali się do Ostaszewa gdzie rozegrali swoje mecze z gospodarzem Mustangiem Ostaszewo, Młodymi Talentami Toruń i Wojownikiem Wabcz. Na wyróżnienie za bardzo dobrą postawę w turnieju Trener Bączkowski wyróżnił bramkarza Wiktora Saje, dwóch obrońców Huberta Żuchowskiego i Mateusza Blumkowskiego którzy bardzo dobrze podłączali się do gry ofensywnej,  oraz dwójkę skrzydłowych Jana Kusinskiego i Igora Bachorczyka. Tego dnia należy podkreślić, że bramki zdobyte przez zawodników KS Piłkarz były bardzo pięknej urody, szczególnie te z dystansu. Młodzi piłkarze z Ostaszewa wrócili z przegraną, remisem i zwycięstwem.