Orlicy 2011 gospodarzami turnieju ligowego!

Dnia 12.06.2021 na Orliku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się kolejny turniej ligowy  gdzie w roli gospodarza wystąpiła drużyna Orlików  2011. Wychowankowie Artura Bączkowskiego zagrali 2 mecze i  odnotowali przegraną z Wisłą Toruń i zwycięstwo z Młodymi Lwami Kowalewo Pomorskie. Mecz z Wisłą był jednym z tych gdzie pomimo składnej gry i wielu sytuacji bramkowych nie udało się zdobyć nawet jednej bramki ale drużynę należy pochwalić za pełne zaangażowanie i walkę do końca. W meczu z Młodymi Lwami było zupełnie odwrotnie,  mecz był w pełni kontrolowany przez naszych zawodników co przyniosło efekty w postaci wielu zdobytych goli. Gole tego dnia strzelali:  Kusiński Jan - 2 i po jednym trafieniu zanotowali Bachorczyk Igor, Wiśniewski Alan, Jabłoński Franciszek i Zaporowicz Antonina. Rozgrywki ligowe dobiegły zatem do  końca a  nasza drużyna  zanotowała 8 wygranych, 1 remis i 2 przegrane.