Młodzik 2006 - podsumowanie 4 kolejek

Jak sprawuje się grupa Młodzika 2006 pod przewodnictwem Pawła Peplińskiego? Najlepiej opisze to sam trener:

"Po czterech kolejkach przyszedł czas na podsumowanie naszych wyników. Na koncie mamy jedno zwycięstwo i 3 pkt. Remis z Włókniarzem pozwoliłby zyskać 4 pkt., a wygrana - 6 pkt. W meczu z Włókniarzem nie byliśmy gorszym przeciwnikiem i mogliśmy nawet pokusić się o zwycięstwo. Nasz bramkarz, Paweł Siciński radził sobie wyśmienicie, jednak przeciwnik w ostatniej minucie wykorzystał chwilę naszej nieuwagi i zdobył gola. Za ten pierwszy mecz należy się pochwała dla całej drużyny z uwagi na to, że był to ich debiut w tym składzie.

Mecz z Pomorzaninem przegraliśmy 3:0. Trzeba przyznać, że przeciwnik był dużo lepszy. Szkoda, że nie pojechaliśmy w pełnym składzie (środa, mecz wyjazdowy).

Mecz z Elaną Toruń okazał się spotkaniem zupełnie jednostronnym, mimo iż wszyscy zawodnicy włożyli wiele serca. Wyższość przeciwnika nie podlegała żadnym wątpliwościom. Przeciwnik przywiózł ze sobą 5-6 zawodników z pierwszej ligi D1 i to oni uzyskali przewagę nad nami.

Mecz z Olimpią Grudziądz był świetnym spotkaniem. Emocje towarzyszyły nam do samego końca. Wszyscy zawodnicy wykazywali pełne zaangażowanie. Cieszę się, że poziom gry zawodników był wyrównany. Zostaliśmy wzmocnieni przez dwóch piłkarzy z rocznika 2007. Początkowo kontrolę nad meczem przejęła Olimpia, później gra się wyrównała. Do przerwy było 0:0. Po przerwie nastał kolejny mocny atak przeciwnika, który dało się odeprzeć, ale końcówka należała do nas. Decydującego gola strzeliła jedyna dziewczyna, występująca w tym meczu - Wiktoria Ratyńska. Dziękujemy! :)"