Miniturniej grupy Skrzatów - 20.03.2016 r.

Drużyna Skrzatów rocznik 2008-2009 zaproszona przez Dziecięcą Szkółkę Piłkarską MB 10 w Lipnie miała okazję po raz pierwszy w swojej karierze wziąć udział w miniturnieju piłkarskim. Rozgrywki, które odbyły się 20 marca 2016 r. obfitowały w wiele emocji i cennych doświadczeń, które pozostaną bardzo długo w pamięci zawodników najmłodszej drużyny Klubu Sportowego “Piłkarz” Golub-Dobrzyń oraz trenera Kamila Kuczkowskiego. :)

Grupa Skrzatów rozegrała podczas miniturnieju 3 mecze: z Kikolanką Kikół, Lechem Rypin i DSP z Lipna. Wyniki turnieju? Są nieistotne. Dla Skrzatów przełomowym wydarzeniem był sam udział w tego rodzaju wydarzeniu. Ważna była dobra zabawa oraz zaangażowanie chłopców w grę, co zaowocowało pamiątkowymi medalami. :)

Zagrali: Igor Balinowski, Maciej Kropkowski, Kornel Dudkiewicz, Mikołaj Szymański, Nikodem Fabiszak, Marcel Jabłoński, Maciej Silkowski, Nikodem Dąbrowski, Ksawery Szarek, Nikodem Blokowski

Teraz pora na fotorelację! Zapraszamy do galerii zdjęć z miniturnieju.