Mimo zakończenia rozgrywek ligowych Orlicy 2011 nie zwalniają tempa!

Sobota na hali w Dębowej Łące, a w niedzielę  na hali w Chełmży. Taki weekend pełen emocji zaliczyli Orlicy z rocznika 2011. Podopieczni Artura Bączkowskiego wybrali się na halę do Dębowej Łąki żeby rozegrać turniej halowy z drużynami Futgol Dębowa Łąka I i II oraz z drużynami Żaka Zbiczno I i II. Turniej jak najbardziej należy zaliczyć do udanych w związku z ilością meczy gdzie rozegrano mecze systemem każdy z każdym + rewanże.

W sobotę drużyna wystąpiła w składzie Karwaszewski Marcel, Żuchowski Hubert, Zaporowicz, Jabłoński Franek, Świadek Cezary, Topolewski Dominik, Konarzewski Olek, Saja Wiktor i Rybka Wojciech.

Z kolei w niedzielę kolejni zawodnicy drużyny Artura Bączkowskiego rozegrali turniej w Chełmży organizowany przez drużyna AMP Gol w którym zmierzyli się z takimi zespołami jako Żak Zbiczno I, Gol Chełmża I i II oraz LKS Dąbrowa Chełmińska mecz odbył się w systemie grupy eliminacyjnej i finałowej.

Podczas niedzielnych meczy drużyna grała w składzie Karwaszewski Marcel, Bachorczyk Igor, Kusiński Jan, Borowski Dawid (zdobywca największej ilości goli), Wiśniewski Alan, Malinowski Filip i Blumkowski Mateusz. Za postawę i zaangażowanie podczas dwudniowych rozgrywek na pełne wyróżnienie zasłużyła cała drużyna. Dziękujemy za zaproszenia na turnieje. Serdeczne podziękowania należą się również rodzicom za pomoc w zorganizowaniu transportu.