Mecze kontrolne Orlików 2010!

Podopieczni trenera Mamrota rozegrali w ostatnich dniach dwa mecze kontrolne. W czwartek młodzi piłkarze spotkali się w Rypinie z rówieśnikami z Lecha Rypin. Trzy dni później w niedzielę w Lipnie zmierzyli się z drużyną MB10 Lipno. Nasi zawodnicy podczas meczów skupiali się na wysokim pressingu i pracowali nad komunikacją.

Były to ostatnie spotkania przed nadchodzącymi rozgrywkami ligowymi. Dzięki dobrym występom w rundzie jesiennej drużyna swoje mecze będzie rozgrywała w grupie pierwszej, mierząc się z najlepszymi drużynami podokręgu toruńskiego. Już w przyszłą sobotę Orlicy z rocznika 2010 rozegrają pierwszy turniej w ramach ligi Orlika. W Toruniu zmierzą się z drużynami AP Młode Talenty, Unią Wąbrzeźno i Wojownikiem Wabcz.