KS "Piłkarz" G-D vs MAF Toruń - sprawozdanie z meczu drużyny Orlików

W niedzielę 17 kwietnia 2016 roku drużyna Orlików KS „Piłkarz” Golub-Dobrzyń pod czujnym okiem trenera Tomasza Niemiry zagrała wyjazdowe spotkanie z drużyną MAF Toruń – pretendentem do pierwszego miejsca w grupie finałowej. Po zaciekłej walce na boisku, mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla Gospodarzy. Prześledźmy spotkanie krok po kroku.

Początek meczu należał do drużyny z Golubia-Dobrzynia - to my otworzyliśmy wynik po bramce Michała Zgardowskiego. Gospodarze zdołali jednak szybko odrobić stratę bramki i po rzucie rożnym wynik zmienił się na 1:1. Po błędach w obronie drużyny KS "Piłkarz" padły kolejne bramki dla MAF-u – stosunek bramek szybko zmienił się na 3:1 dla Torunian. Drużyna „Piłkarza” nie poddawała się jednak i tuż przed końcem pierwszej polowy strzeliła swoją drugą bramkę podczas spotkania - celny strzał oddał Kacper Klonowski.

W drugiej połowie spotkania, po kolejnej ładnej bramce w wykonaniu Kacpra Klonowskiego, nastąpił remis 3:3. Drużyna KS „Piłkarz” G-D miała wiele okazji do tego, aby wyjść na prowadzenie, jednak strzały na bramkę były nieskuteczne. 5 minut przed końcem spotkania straciliśmy bramkę, co podcięło skrzydła naszym Orlikom. Ostatecznie spotkanie skończyło się wynikiem 7:3 dla MAF Toruń.

Mimo wyniku, dziękujemy wszystkim zawodnikom KS "Piłkarz" G-D za zaangażowanie w grę!