Kolonie KS Piłkarz 2016 - podziękowania

Zarząd KS "Piłkarz" Golub – Dobrzyń serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom obozu sportowego w Borach Tucholskich - mamy nadzieję, że z przyjemnością będziecie wracać do wspomnień! Dziękujemy rodzicom za zaufanie i wsparcie.

Wyrazy uznania za profesjonalizm i chęć dzielenia się pasją do sportu składamy kierownikowi obozu, Kamilowi Kuczkowskiemu oraz trenerom: Tomaszowi Niemirze i Kamilowi Nowatkowskiemu.

Dziękujemy również Dorocie Zielińskiej (koordynator obozu), Iwonie Wiśniewskiej (szczegółowa i pomysłowa fotorelacja), Darii Dudkiewicz (trening mentalny), które w ramach wolontariatu pomagały w opiece nad dziećmi. Na ręce Pani Hanny Sadowskiej kierujemy podziękowania za wyposażenie obozowej apteczki.

Podziękowania należą się również sponsorom, dzięki którym Klub mógł dofinansować 50% kosztów obozu letniego.