Kolejny mecz kontrolny Orlików 2011!

W dniu wczorajszym Orlicy rocznika 2011 rozegrali kolejny meczy kontrolny.Tym razem nasi zawodnicy zagrali na wyjeździe z drużyną Mustanga Ostaszewo. Podopieczni Artura Bączkowskiego rozegrali swój mecz tym razem na świeżym powietrzu, zawodnicy jednej i drugiej drużyny doskonale wykorzystali idealną pogodę do gry. W meczu miało miejsce bardzo dużo sytuacji ofensywnych oraz sporo interwencji w obronie. Na wyróżnienie w grze ofensywnej zasłużył Jan Kusiński, a w grze obronnej Mateusz Blumkowski, który nie tylko dobrze przerywał akcje rywali ale również świetnie rozpoczynał kontry naszego zespołu. Miejmy nadzieję, że dobra pogoda się utrzyma  i będzie można małymi krokami wrócić do treningów na dworze.