Kolejne zmagania Skrzatów 2015 na Deichmann Minimistrzostwa Wiosenna Liga Piłkarska 2021!

Zespół Skrzatów 2015 w minioną sobotę wyruszył na kolejny cykl Turnieju Deichmann Minimistrzostwa Wiosenna Liga Piłkarska 2021. Tym razem nasi młodzi piłkarze rozegrali cztery mecze mierząc się z Finlandią (Unią Solec Kujawski), Irlandią (Sportis Łochowo) oraz mecz i rewanż z Islandią (Gwiazda Bydgoszcz). Podopieczni trenerów  R. Studzińskiego i  D. Gołosia po raz kolejny zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, czego dowodem jest zdobycie aż 32 goli. Oprócz fantastycznej przygody zawodnicy zdobyli kolejne cenne doświadczenie, które na pewno będzie procentowało w przyszłości.

Skład Skrzatów 2015: Oliwier Zakrzewski, Gabriel Lewandowski, Filip Talkowski, Borys Kacprzykowski, Tymon Dąbrowski, Wiktor Gardecki, Franciszek Kowalski, Tymon Czajka, Mikołaj Hirt, Ernest Fingas