Kolejne mecze kontrolne Orlików 2011!

Orlicy z rocznika 2011 rozegrali kolejne 2 mecze towarzyskie. Młodzi piłkarze najpierw zmierzyli się  na wyjeździe z drużyną Futgol Dębowa Łąka. Podopieczni Artura Bączkowskiego pokazali się z bardzo dobrej strony i mieli pełną kontrolę nad całym meczem tworząc sobie dużo sytuacji do strzelenia goli. Za ten mecz Trener wyróżnił Wojtka Adamczyka i Michała Pilarskiego.

Następnie na Orliku w Golubiu-Dobrzyniu przy mroźnym poranku Orlicy 2011 rozegrali kolejny mecz towarzyski tym razem z drużyną Gola Brodnica. Początek spotkania zdecydowanie należał do piłkarzy z Brodnicy ale na szczęście w drugiej części meczu drużyna Piłkarza objęła inicjatywę dzięki czemu spotkanie zrobiło się wyrównane. Podczas meczu z Golem można było zobaczyć dużo sytuacji ofensywnych jednej i drugiej drużyny co przedstawiło bardzo dobre widowisko i emocje. Za mecz z Golem Trener Bączkowski wyróżnił za grę w ataku Jana Kusińskiego oraz Antonię Zaporowicz, za grę w pomocy Alana Wiśniewskiego, a za wspaniałe odbiory i przechwyty w obronie Aleksandra Konarzewskiego.

Dziękujemy Futgol Dębowa Łąka oraz Gol Brodnica  za wspólną grę.