Kolejna wygrana Orlików Kamila Nowatkowskiego! :)

Grupa Orlików Kamila Nowatkowskiego potwierdziła, że wyszła już z cienia innych drużyn, a nerwy i stres związany z pierwszymi ligowymi rozgrywkami w życiu na dobre odeszły w niepamięć. W ostatnią niedzielę młodzi zawodnicy KS Piłkarz rozegrali Turniej w Bobrowie. Po raz kolejny drużyna nie straciła żadnego gola, zdobywając 12 bramek!

Po wygranych z Radominem 6:0, Zbicznem 3:0 oraz Bobrowem 3:0 drużyna Orlików KS Piłkarz G-D może pochwalić się imponującą serią 8. zwycięstw w ostatnich 8. meczach. Zawodnicy z biegiem czasu grają coraz lepiej i mądrzej, co cieszy oko trenera, rodziców i kibiców obecnych na turnieju. :)

W najbliższą sobotę grupa Kamila Nowatkowskiego zaprasza na turniej w Golubiu-Dobrzyniu. Liczymy na ogromny doping.