IV Turniej Orlików Kamila Nowatkowskiego w Radzymiu Chełmińskim

Jak zaprezentowali się Orlicy Kamila Nowatkowskiego podczas ostatniego turnieju ligowego? W niedzielę 2 października grupa Orlików KS Piłkarz Golub-Dobrzyń wzięła udział w IV Turnieju Ligowym w Radzyniu Chełmińskim. Oto krótka relacja! :)

Naszym zawodnikom niestety nie udało się wygrać żadnego meczu z silniejszymi i wyżej notowanymi drużynami. Możemy jednak powiedzieć jedno: drużyna zagrała swój najlepszy turniej, sprawiając rywalom bardzo dużo problemów, często przeważając na boisku i do końca walcząc o korzystny wynik. Zawodnicy z grupy Orlik robią ogromne postępy, a drużyna gra coraz lepiej.

Teraz Orlików czeka 2 tygodniowa przerwa w rozgrywkach, a od 16 października rozpoczynamy kolejny cykl 4 turniejów, tym razem z innymi drużynami. Życzymy powodzenia!