Intensywny weekend Żaków 2012 i 2013!

W miniony weekend drużyny żaków wspólnie sprawdzały swoją formę po przerwie od treningów. Podopieczni trenerów Szwarackiego i Czajkowskiego najpierw w sobotę udali się do Kowalewa pomorskiego gdzie obie drużyny mogły się sprawdzić z Młodymi Lwami Kowalewo oraz Golem Brodnica. Z kolei w niedzielę młodzi piłkarze udali się do Łysomic, gdzie rywalizowali z rówieśnikami z Mustanga Ostaszewo. We wszystkich meczach gra toczyła się bardzo dynamicznie i padło wile goli, które sprawiały zawodnikom wiele radości.

W drużynie Żaków 2012 na wyróżnienie zasługuje Zuzia Zakrzewska, która pierwszy raz grała na pozycji napastnika i świetnie sprawdziła się w nowej roli. Z kolei w Żakach 2013 brylował Jasiu Dąbrowski, który był bardzo zaangażowany w grę i strzelił kilka efektownych goli.