I miejsce w rundzie wiosennej Młodzików Kamila Kuczkowskiego!

Sukces drużyny Młodzików! Rundę jesienną rozgrywek zakończyliśmy na 1. miejscu w tabeli! Wychowankowie KS Piłkarz Golub-Dobrzyń swój ostatni mecz ligowy zagrali z TKP Elana SA IV Toruń, wygrywając 6-0. :)

Bramki dla naszego zespołu strzelili Kamil Czajkowski, Marcel Stanicki, Filip Rzepecki. Podczas spotkania ze strony TKP Elana SA IV Toruń padły dwie bramki samobójcze. Po 9. kolejce zgromadziliśmy 25 punktów, co oznacza, że niefartowny dla nas był tylko jeden mecz - zremisowany. Grupa Młodzików w 9 meczach, w tym 8 wygranych, zdobyła aż 56 bramek.

Dziękuję całej swojej zwycięskiej drużynie za waleczną postawę, upór, wielki entuzjazm i oddanie podczas meczów i na treningach. Dziękuję również rodzicom za cierpliwość i wyrozumiałość oraz pomoc przy organizacji meczy i turniejów. Podziękowania kieruję także w stronę Zarządu Klubu – za sprzyjające warunki rozwoju i coraz więcej chęci do osiągania sukcesów w klubie KS Piłkarz.

Trener Kamil Kuczkowski