Graliśmy na turnieju w Łysomicach.

W ubiegłą niedzielę 15 czerwca zawodnicy KS „Piłkarz” Golub-Dobrzyń wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej w Łysomicach w kategorii wiekowej „Żaki” – rocznik 2006/2007. W turnieju wzięły udział drużyny „Na Przód” Jabłonowo, KS „Piłkarz” Golub-Dobrzyń, „Kasztelan” Papowo, „Mustang” Ostaszewo. Zawody otworzył i powitał zawodników, trenerów i rodziców prezes „Mustanga” Ostaszewo.

I miejsce zdobyła drużyna „Na Przód” Jabłonowo. II miejsce zajęły ex aequo drużyna „Kasztelana” Papowo i nasz KS „Piłkarz”. Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna gospodarzy „Mustang” Ostaszewo. W trakcie turnieju nasza drużyna uzyskała jeden remis, jedną wygraną i jedną przegraną. Gospodarze zapewnili uczestnikom uroczystą oprawę, profesjonalną obsługę sędziowską i nagrody dla każdego zawodnika.

KS „Piłkarz” podczas tego turnieju reprezentowali następujący zawodnicy: Lisewski Oliwier, Pawelec Bartosz, Działdowski Grzegorz, Rykaczewski Jakub, Quaim Maciej, Drożdża Joachim, Wilamowski Bartosz, Klonowski Kacper, Zieliński Wiktor.