Grali Orlicy 2011!

Kolejny pełen emocji weekend dla Orlików 2011. Podopieczni Artura Bączkowskiego w sobotę  11.09 wzięli udział w turnieju o Puchar Niepodległości,  organizowanym przez OSiR Golub-Dobrzyń w którym grało łącznie 16 drużyn. Płyta główna boiska została podzielona na cztery boiska dzięki czemu wszystkie drużyny  miały bardzo dużo gry i stworzyły pełne emocji widowisko. Warto dodać, że najlepszym bramkarzem turnieju został Marcel Karwaszewski. Dziękujemy za grę wszystkim zespołom.

Następnego dnia,  Orlicy z rocznika 2011 wybrali się do Chełmży na pierwszy turniej mistrzowski w którym mieli przyjemność zagrać z takim drużynami jak Cyklon Konczewice, Gol Chełmża i Młode Lwy Kowalewo Pomorskie. Na wyróżnienie za te pełne dwa dni grania zasługuje cała drużyna. Trener Artur Bączkowski bardzo dziękuję wszystkim zawodnikom za pełne zaangażowanie w mecze.