GOL CUP 2017 - 3. miejsce drużyny z Golubia-Dobrzynia! :)

Brodnica - taki kierunek obrali w niedzielę nasi piłkarze na czele z trenerem Kamilem Kuczkowskim. Grupa chłopców z KS Piłkarz Golub-Dobrzyń (rocznik 2004) wzięła 8 stycznia udział w turnieju halowym rozegranym w Brodnicy pod nazwą „GOL CUP 2017”. Jak widać na załączonym zdjęciu, nasi piłkarze uplasowali się na podium, zajmując trzecie miejsce! ;) Zobaczmy, jak przebiegało spotkanie...

W turnieju wzięło udział 7 drużyn: Elana Toruń, Gol Brodnica Zieloni, KS Piłkarz GD, Olimpia Grudziadz, KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, GOL Brodnica Biali, Naprzód Jabłonowo.

Drużyna z Golubia-Dobrzynia rozegrała łącznie 6 meczów, których wyniki możecie zobaczyć poniżej.

KS Piłkarz - KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1

KS Piłkarz - Naprzód Jabłonowo 2-0

KS Piłkarz - Gol Brodnica zieloni 1-3

KS Piłkarz - UKS GOL Brodnica biali 6-0

KS Piłkarz - Olimpia Grudziądz 4-0

KS Piłkarz - Elana 1-3

Naszym chłopakom należą się WIEEELKIE gratulacje - drużyna KS Piłkarz Golub-Dobrzyń straciła podczas turnieju najmniej bramek! :) Przyczyniła się do tego świetna postawa całej drużyny, a największe wyróżnienie otrzymał nasz bramkarz Jakub Zielinski - trafił do drużyny marzeń, w której znaleźli się:

1. Jakub Zieliński - Piłkarz Golub-Dobrzyń

2. Szymon Łapkiewicz - UKS Neo-System GOL Brodnica

3. Kacper Knera - Elana Toruń

4. Kacper Gierszyński - Olimpia Grudziądz

5. Alan Klimek - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

6. Jan Piasek - Elana Toruń

Wszystkim chłopakom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godną reprezentację klubu podczas turnieju. Trener Kamil Kuczkowski przekazuje szczególne wyrazy uznania dla Kamila Czajkowskiego, który podczas turnieju zdobył dla drużyny wiele bramek i był najbardziej zaangażowany w grę.

skład drużyny KS Piłkarz G-D: Jakub Zieliński Michał Zgardowski Jakub Tekliński Mateusz Pipczyński Kamil Czajkowski Kacper Czajkowski Filip Rzepecki Szymon Behlke Marcel Stanicki Nataniel Filipiak