Gabor znów na fali!

Z radością przekazujemy garstkę informacji na temat Gabora Grabowskiego - wychowanek KS Piłkarz, obecnie grający w Legii Warszawa, został powołany przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na mecz w rozgrywkach o Puchar PZPN im. Włodzimierza Smolarka! To ogromne wyróżnienie dla utalentowanego piłkarza.

Gabor wraz z kilkunastoma zawodnikami z warszawskich klubów i okolic tworzyć będzie Reprezentację Mazowieckiego ZPN, która 29 września zmierzy się z grupą Podlaskiego ZPN kategorii U14 rocznik 2002. Mecz, który odbędzie się w Białymstoku to kolejne wyróżnienie dla Gabora Grabowskiego, który trenuje w Legii Warszawa dopiero od końca lipca. Organizowany cyklicznie przez Polski Związek Piłki Nożnej puchar ma na celu upamiętnienie wybitnej postaci w piłce nożnej - Włodzimierza Smolarka, wielokrotnego reprezentanta Polski. Prestiżowa impreza to nie tylko forma popularyzacji piłki nożnej i rywalizacji Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, ale też sposób selekcji utalentowanych zawodników.

Zespół KS Piłkarz po raz kolejny ma powód do dumy. Trzymamy kciuki za Gabora i innych chłopaków Reprezentacji Mazowieckiego ZPN!