Finał „Jeep Liga” z udziałem Skrzatów 2014!

Finał „Jeep Liga”  z udziałem Skrzatów 2014!

Na boisku SM Kopernik w Toruniu została rozegrana finałowa kolejka wiosennej edycji Jeep Ligi, w której wystąpiła drużyna Skrzatów z rocznika 2014. Zespół miał okazję rozegrać siedem meczy mierząc się z zespołami: JSS Toruń, Unia Toruń, Elana Toruń, Mustang Ostaszewo, Zdrój Ciechocinek, Sparta Brodnica, Gol Chełmża. W całej edycji turnieju nie prowadzono oficjalnej tabeli wyników, jedyną klasyfikacja, która była prowadzona to liczba zdobytych bramek. Nasi zawodnicy w 4 kolejkach Jeep Ligi zdobyli łącznie 76 bramek, rozgrywając 27 meczy. Na zakończenie zmagań podopieczni trenerów Kuczkowskiego i Studzińskiego otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Na szczególne wyróżnienie zasługuję Kacper Dąbrowski oraz Hubert Rumiński.