Dzień dziecka na sportowo!!

W dniu 30 maja na boisku Orlik w Golubiu-Dobrzyniu, odbył się Wewnętrzny Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn, złożonych z 50 zawodników, którzy uczestniczą w treningach Klubu Sportowego „Piłkarz”.

Wszyscy grali ambitnie, walcząc do ostatniego centymetra boiska, ale z zachowaniem zasad fair play. Atmosfera turnieju była bardzo towarzyska i przyjazna. Zawodnicy za swoje zaangażowanie i okazanie ducha współzawodnictwa zostali nagrodzeni medalami i strojami sportowymi, których sponsorem była Firma AGROLOK. Dodatkową niespodziankę sprawił młodym piłkarzom Burmistrz Miasta Pan Mariusz Piątkowski, który ufundował bilety wstępu na zorganizowaną imprezę z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się w niedzielę.