Dobra forma Młodzików 2009!

Drużyna Młodzików z rocznika 2009 w ostatnim czasie wzięła udział w turnieju halowym w Drobinie oraz w miniturnieju zorganizowanym przez Futgol Dębowa Łąka.

W Drobinie nasi młodzi piłkarze zaprezentowali się znakomicie! Podopieczni trenera Niemiry po 2 zwycięstwach i remisie pewnie wygrali swoją grupę awansując do półfinału, w którym pewnie wygrali z Deltą Słupno 5 do 2. Finał to pojedynek z gospodarzami turnieju czyli Pegazem Drobin. Mecz był niezwykle wyrównany i emocjonujący a o zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne. Po pewnych strzałach Ksawerego Szarka i Marcela Kaszuby oraz znakomitej Postawie Filipa Quaiuma w bramce to nasz zespół okazał się lepszy i wygrał cały turniej. Filip Quaium został ponadto wybrany najlepszym bramkarzem turnieju! Wielkie gratulacje dla całej drużyny oraz trenera.

Bramki dla KS Piłkarz strzelali: Mikołaj Jarecki 5, Nikodem Dąbrowski 3, Szymon Marunowski 1.

W Dębowej Łące Młodzicy 2009 zmierzyli się w miniturnieju z 4 zespołami w systemie każdy z każdym. Był to wartościowy sprawdzian dla naszej drużyny ponieważ mierzyła się ona ze starszymi rywalami a grała jak równy z równym. Na koniec wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Dziękujemy za zaproszenie.