Co u chłopców z rocznika 2002?

Jakiś czas temu z KS Piłkarz pożegnali się zawodnicy z rocznika 2002. Jesteście ciekawi co słychać u chłopaków? Zarażeni pasją do gry w piłkę, nie kończą swojej przygody na boisku. Niektórzy z nich kontynuują treningi w UKS Lider Włocławek i MKS Drwęca Golub-Dobrzyń! Kogo zobaczymy na boisku w barwach tych klubów?

Od 20 sierpnia zawodnikami MKS Drwęca Golub - Dobrzyń jest 6 zeszłosezonowych Młodzików. Michał Kamiński, Szymon Lewandowski, Karol Luks, Konrad Muchewicz, Szymon Pawłowski i Adrian Blomkowski zasilą szeregi drugiego regionalnego klubu piłkarskiego, który istnieje już od 1922 roku. Warto wspomnieć, że chłopcy nie próżnowali podczas wakacji. Adrian uczestniczył nawet w obozie organizowanym przez Legię Warszawa!

W UKS Lider Włocławek treningi rozpocznie natomiast Marcel Olewiński, który również w ostatnim sezonie grał w drużynie Młodzika KS Piłkarz. W klubie Lider Włocławek, założonym w roku 2002, zespół 12 trenerów szkoli obecnie około 300 utalentowanych chłopców. W ubiegłym roku klub nawiązał nawet współpracę z Akademią Piłkarską Legii Warszawa co pozytywnie rokuje na jego rozwój.

Cieszymy się, że chłopcy nie spoczywają na laurach i dalej rozwijają swoje piłkarskie umiejętności. Trzymamy za Was kciuki! :)