Ciekawy weekend Młodzików 2010 na zakończenie roku!

W sobotę 18.12 drużyna Młodzików 2010 prowadzona przez trenera Mamrota wzięła udział w turnieju w Lisewie. W ostatnim w tym roku turnieju chłopcy zajęli pierwsze miejsce w bardzo wyrównanym turnieju, walcząc zaciekle do ostatnich sekund w każdym spotkaniu. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Tomek Kruczyński. W drugi dzień weekendu nasi zawodnicy kibicowali w turnieju charytatywnym rozgrywanym w Golubiu-Dobrzyniu. Mieli okazję poznać Łukasza Bejgra, oraz innych młodzieżowych reprezentantów Polski braci Mateusza i Łukasza Łęgowskich. Poza tym spotkali wychowanków naszego klubu, którzy grają na szczeblu centralnym, m.in. Bartka Bonieckiego z Pogoni Szczecin. To był weekend pełen pozytywnych emocji, które z pewnością zadziałają motywująco na naszych młodych zawodników !