7 pkt w 4 meczach Młodzików 2008!
Drużyna Młodzików 2008 rozegrała kolejne 4 mecze ligowe, wszystkie w roli gospodarza. W pierwszym meczu podopieczni trenera Rackiego podejmowali lidera tabeli Olimpię Grudziądz i po zaciętym meczu ulegli 3:1 a bramkę dla naszej drużyny zdobył Wiktor Bolewski. W kolejnym spotkaniu najstarsza drużyna KS Piłkarz  wygrała 3:0 z  rówieśnikami z Żaka Zbiczno, bramki strzelali Karol Szyszkowski i Sebastian Chaliński. W 3 meczu padł remis 1:1 przeciwko drużynie Orła Głogowo a kolejną bramkę strzelił Wiktor Bolewski. W ostatnim meczu Młodzi piłkarze zmierzyli się z LZS Świedziebnia i mimo absencji kilku zawodników zwyciężyli 2 do 1. Bramki dla naszej drużyny strzelili Sebastian Chaliński i Sebastian Sulkowski.