5 miejsce w Międzynarodowym turnieju Kujawy CUP

W dniach od 19-21 czerwca grupa młodzika KS Piłkarz Golub-Dobrzyń wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Kujawy Cup 2015 organizowanym przez UKS Lider Włocławek. W kategorii wiekowej rocznika 2002 wzięło udział dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy. Chłopcy z Piłkarza znaleźli się w grupie „B” rywalizując z FC Lwów, Włocłavia Włocławek, UKS Lipno, Amator Maszewo. W grupie A znalazły się drużyny CFC Halychyna, Lider Włocławek, Elana Toruń, Górnik Kłodawa, Lider Włocławek II. W pierwszym meczu KS Piłkarz pokonał UKS Lipno 3-1, w drugim spotkaniu przegraliśmy 0-1 z dobrze grającym zespołem z Lwowa, natomiast w trzecim meczu tracąc bramkę w ostatniej minucie podzieliliśmy się punktami z piłkarzami z Włocławka. Wygrywając 2-0 z Amatorem Maszewo uplasowaliśmy się na trzeciej pozycji w grupie. W meczu o 5 miejsce zagraliśmy z Górnikiem Kłodawa wygrywając 1-0.

Klasyfikacja końcowa:

1. Włocłavia Włocławek
  2. Elana Toruń
  3. FC Lwów
  4. Lider Włocławek I
  5. KS Piłkarz Golub-Dobrzyń
  6. Górnik Klodawa
  7. Lider Włocławek II
  8. Amator Marzewo
  9. UKS Lipno
  10. CFC Halychyna

Turniej był bardzo fajnym sprawdzianem na tle drużyn z innych klas rozgrywkowych jak i też fajną przygodą integracyjną dla piłkarzy z naszego klubu. Bardzo dziękujemy chłopakom za dobrą grę i walkę w każdym meczu !

Skład drużyny:

1. Oliwier Natkowski