Piłkarz CUP 2019 za nami!

W minioną sobotę odbył się turniej PIŁKARZ CUP 2019 dla dzieci z roczników 2012 i młodszych. W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn, grając systemem: każdy z każdym - w tym dwie drużyny gospodarzy, czyli KS Piłkarz. Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Golub-Dobrzyń, Mariusz Piątkowski. Przez te kilka pełnych pozytywnych emocji godzin padło mnóstwo bramek, pięknych parad bramkarskich oraz, co ważne, wiele zachowań fair play. Turniej odbył się dzięki wsparciu sponsorów oraz ogromnemu zaangażowaniu rodziców, za co dziękujemy i jesteśmy bardzo wdzięczni.

Ogromne podziękowania i gratulacje należą się również trenerom: Piotrowi Czajkowskiemu i Mateuszowi Szwarackiemu, ponieważ to oni stoją za organizacją tego wspaniałego wydarzenia i spięli całość w wielkie święto piłki nożnej!