Młodzicy 2007 na fali!

W sobotę 20.10 oraz w poniedziałek 22.10 kolejne ligowe mecze rozegrała drużyna Młodzików z rocznika 2007. Nasi piłkarze zmierzyli się kolejno z FA Grudziądz oraz Elaną Toruń. Drużyna trenera Nowatkowskiego wygrała oba mecze po 5 do 1, a skutecznością w tych meczach po raz kolejny błysnął strzelec 5. bramek - Jakub Beyger. Mecz z Elaną Toruń był szczególny, ponieważ został rozegrany przy sztucznym świetle. Dziękujemy kibicom, którzy są z nami wszędzie. Głośny doping dodaje sił!
Kolejne 3 pkt na swoje konto drużyna Młodzików 2007 dopisała po wygranej z zaprzyjaźnioną drużyną w Zbicznie. Nasi zawodnicy, mimo że do przerwy przegrywali 1 do 0, potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i ostatecznie wygrali 4 do 2. Chociaż pogoda nie sprzyjała, to atmosfera jak zawsze w tych meczach była gorąca, a spotkanie toczyło się w przyjaznej atmosferze. Dziękujemy gospodarzom za ciepłe przyjęcie i kibicujemy im w realizacji ich celu.