Kolejne mecze Młodzików 2007!

Ze zmiennym szczęściem radzili sobie ostatnio nasi Młodzicy z rocznika 2007. Drużyna trenera Nowatkowskiego rozegrała w ostatnim czasie 2 mecze: zaległy z Golem Brodnica oraz Olimpią Grudziądz.

Mecz z Golem odbywał się na naszym boisku i przebiegał pod dyktando naszej drużyny. Ostatecznie Piłkarz zwyciężył pewnie 3:1.

Z Olimpią nasi młodzi zawodnicy zagrali na wyjeździe nietypowo w piątek. Niestety nasza drużyna nie mogła odnaleźć się w pierwszej połowie na sztucznym boisku w Grudziądzu. Rywale strzelili przypadkową bramkę i dowieźli wynik 1:0 do końca meczu. Nasi zawodnicy robili co mogli i w drugiej połowie całkowicie zdominowali rywala. Bramka jednak była jak zaczarowana i piłka nie chciała do niej wpaść. Porażka 1 do 0 nie jest najgorszym wynikiem w kontekście rewanżu na własnym boisku oraz faktu, iż rywal był wzmocniony zawodnikami z 1 ligi wojewódzkiej.