Zmiany w kadrrze trenerskiej

Przez lata dokładaliśmy i nadal dokładamy wszelkich starań, aby przygoda z KS Piłkarz Golub-Dobrzyń była pełna uśmiechu, radości i przede wszystkim pasji. Swój wkład w tworzenie historii klubu i niepowtarzalnej atmosfery mieli przez długi czas również Pan Artur Chojnacki oraz Marcin Sitkowski, którzy 30 czerwca 2017 roku zakończyli pracę w naszym klubie. Na ręce trenerów składamy ogromne podziękowania za trud oraz zaangażowanie w szkolenie dzieci. Cały zespół KS Piłkarz G-D życzy Panom wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

W nowym sezonie do naszej kadry dołączy 2 nowych trenerów. Pan Dawid Marski pod swoje skrzydła weźmie grupę Orlik Starszy B, a Pan Jacek Lewandowski zajmie się trenowaniem bramkarzy. Trenerów serdecznie witamy w naszym gronie, jednocześnie wyrażając nadzieję, że praca w naszym klubie będzie samą przyjemnością! :)