Zimowe półkolonie KS Piłkarz 2018 zakończone!

Od 19 do 21 lutego 2018 r. trzydziestu zawodników z naszych najmłodszych grup pod opieką trenerów Łukasza Kierzkowskiego, Kamila Nowatkowskiego oraz Jacka Lewandowskiego uczestniczyło w zimowych półkoloniach KS Piłkarz. Zajęcia odbywały się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu Dobrzyniu. Jak się bawili nasi zawodnicy możecie zobaczyć na zdjęciach dołączonych do galerii! :)

Atrakcji nie brakowało!

Młodzi piłkarze odbywali nawet 6 godzin różnorodnych zajęć sportowych dziennie, ale to nie był koniec atrakcji. Klub Sportowy Piłkarz, jak to ma w zwyczaju, poza zajęciami sportowymi zorganizował również zajęcia edukacyjne i rekreacyjne.

Pierwszego dnia uczestnicy półkolonii wraz z trenerami udali się do jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu, gdzie mogli na własne oczy zobaczyć jak na co dzień wygląda praca strażaka. Zostali przeszkoleni jak prawidłowo wezwać pomoc, byli świadkami pokazowego alarmu i wyjazdu wozu strażackiego do akcji, a także sami mogli zasiąść w jednym z pojazdów.

Drugi dzień, to poza treningami, wyjazd do Kinder Parku w Toruniu. Dzieciaki były wniebowzięte, a na ich twarzach gościł  uśmiech przez cały czas trwania wycieczki.

Zimowe półkolonie zakończyły się w środę długim spacerem na świeżym powietrzu i wewnętrznym mini turniejem piłkarskim. Wszyscy uczestnicy po zakończeniu półkolonii byli zmęczeni, ale na pewno bardzo szczęśliwi i zadowoleni.