Wyjazd w ramach akcji "Kibicuj z klasą"

W minioną niedzielę zawodnicy grup: Orlik (trenera Tomasza Niemiry), Młodzik Młodszy (trenera Kamila Nowatkowskiego) oraz Młodzik Starszy (trenera Kamila Kuczkowskiego) wraz z Trampkarzami MKS Drwęca uczestniczyli w meczu 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym zmierzyły się: aktualny Mistrz Polski – Legia Warszawa z Wisłą Kraków.

Udział w tym wydarzeniu był możliwy dzięki akcji „Kibicuj z klasą”. Jest to program skierowany do dzieci i młodzieży, który umożliwia wejście na mecz warszawskiego zespołu całkowicie bezpłatnie. Na sektorze rodzinnym czekały na chłopców atrakcje m.in.: malowanie twarzy, Miś Kazek czy konkurs strzałów do bramki. Młodzi sportowcy mogli także obserwować przed meczem rozgrzewkę piłkarzy obu drużyn.

Dla większości uczestników wyjazdu była to pierwsza okazja, aby kibicować na żywo podczas meczu Ekstraklasy. Wrażenia dla wszystkich ogromne. Dziękujemy Panu Damianowi, właścicielowi Karczmy GD za przygotowane lunchboxów na drogę dla wszystkich uczestników wyjazdu. Organizatorem i pomysłodawcą była Anna Dąbrowska - opiekun grupy Młodzik Starszy. Bardzo Dziękujemy Pani Annie za super wyjazd!