Rozwijamy kadrę szkoleniową!

Trenerzy KS Piłkarz wraz z trenerami MKS Drwęca Golub-Dobrzyń odbyli jednodniowy staż trenerski w Akademii Legii Warszawa. W ten jeden intensywny dzień nasza kadra trenerska miała okazję obejrzeć najnowocześniejszy ośrodek treningowy w Polsce - Legia Training Center. Jednak najważniejsze i najbardziej wartościowe były obserwacje treningów młodzieżowych drużyn Akademii  oraz  II drużyny Legii Warszawa a także wykłady na stadionie Legii, na  których nasi trenerzy mogli dowiedzieć się bardzo dużo na temat szkolenia dzieci i młodzieży, jak funkcjonuje profesjonalna akademia i jak wygląda praca trenera w Akademii Legii Warszawa. Takie wspólne wyjazdy niezwykle rozwijają i integrują kadrę szkoleniową klubu a także pozwalają zdobyć ogromną wiedzę i nowe doświadczenia. Dziękujemy Legii Warszawa za profesjonalne przygotowanie i poprowadzenie stażu dla naszego klubu!