Niezbędnik klubowicza

Klub KS Piłkarz Golub-Dobrzyń rośnie w siłę, co bardzo nas cieszy. :)

Zebraliśmy wszystkie organizacyjne informacje w jednym miejscu, aby każdy rodzic czy opiekun mógł zapoznać się lub przypomnieć sobie warunki pracy klubu. Mamy nadzieję, że wiedza zebrana w pigułce rozwiąże wszelkie wątpliwości i ułatwi współpracę. :)

Co warto wiedzieć o pracy klubu KS Piłkarz Golub-Dobrzyń?

1. Każdy piłkarz posiada odzież klubową (koszulkę i dresy). Klub pokrywa do 50% kosztów tylko pierwszego kompletu.
2. Miesięczna kwota za zajęcia treningowe w przypadku jednego dziecka wynosi 40 zł, drugiego - 30 zł, a trzeciego - 10 zł. Zaznaczamy, że promocja dotyczy tylko rodzeństwa. Odpowiednią kwotę wpłacamy opiekunowi grupy do 15-tego dnia bieżącego miesiąca.
3. Nieobecność dziecka na treningach należy zgłosić trenerowi. Klub nie zwraca pieniędzy za kilkudniowe nieobecności uczestnika na zajęciach w ciągu miesiąca.
4. Uczestnictwo dziecka w treningach oznacza akceptację regulaminu przez piłkarza i jego rodziców.

Kliknij i zobacz regulamin >>

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z zarządem klubu lub opiekunami grup.