Młodzik 2006 - remis z Orkanem Zławieś Wielka

W środę 11.10.2017 r.drużyna Młodzika 2006 prowadzona przez trenera Tomasza Niemirę rozegrała mecz wyjazdowy z zespołem Orkan Zławieś Wielka. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Wszystkim zawodnikom należy się jednak pochwała za waleczną postawę podczas meczu. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Eliasz Łukasiewicz i Mikołaj Zgardowski. Drużyna Młodzików KS "Piłkarz" Golub-Dobrzyń przeważała przez większość meczu,po pierwszej połowie wygrywała nawet2:0, jednak Gospodarze skuteczne kontratakowali i zdołali zremisować mecz.

Skład KS „Piłkarz” Golub-Dobrzyń:

Paweł Siciński, Szymon Dąbrowski, Fabian Kryza, Michał Bułkowski, Maciej Celmer, Marcel Wiśniewski, Wiktor Kuciński, Eliasz Łukasiewicz, Wiktoria Ratyńska, Wiktor Zieliński, Joachim Drożdża, Kacper Lazarowski, Tymoteusz Dudkiewicz, Kacper Jabłoński