Młodzik 2005 w II Lidze!

Drużyna Młodzika 2005 rozegrała 20 i 26 listopada spotkania barażowe o II Ligę Wojewódzką z Elaną Toruń. Wynik? Nie mogło być inaczej! Nasi młodzi piłkarze awansowali do II ligi. :)

W pierwszym meczu wyjazdowym na boisku Gości nasza drużyna zremisowała 2-2. Bramki zdobyli: Kacper Klonowski i Michał Zgardowski. Remis 2-2 na trudnym terenie był dla nas bardzo korzystny.

Kolejny mecz odbył się na boisku w Golubiu-Dobrzyniu. Początkowo, po bramce Patryka Kocińsiego, nasi zawodnicy prowadzili 1-0. W kolejnych minutach spotkanie również było kontrolowane przez naszą drużynę, jednak w ostatniej chwili rywale zdobyli 1 bramkę. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Trener Kamil Kuczkowski kieruje serdeczne podziękowania na ręce chłopaków za profesjonalne podejście do meczu, a także rodziców, którzy przybyli na mecz i głośno dopingowali naszą drużynę.

No cóż, pozostaje nam życzyć chłopakom powodzenia! :)