Mecz na szczycie Młodzików 2007!

Bardzo dobre wieści napłynęły od drużyny Młodzików z rocznika 2007. Drużyna prowadzona przez trenera Nowatkowskiego zmierzyła się na wyjeździe z Golem Brodnica. Nasi rywale zajmowali 2. miejsce w tabeli i mieli ogromną motywację, aby dogonić i wyprzedzić naszą drużynę. Jednak nasi młodzi zawodnicy zagrali bardzo dobry mecz, wygrywając 3 do 1 i pokazując, że tak łatwo nie oddadzą pozycji lidera. Bramki dla naszej drużyny strzelali Jakub Beyger x 2 oraz Szymon Świderski. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Mecz naszej drużyny z JSS Toruń został zweryfikowany jako walkower na korzyść KS Piłkarz ze względu na występ kilku nieuprawnionych zawodników w drużynie z Torunia i w związku z tym wynik został zmieniony na 3 do 0 dla naszego zespołu i dopisane zostały kolejne 3 pkt. Młodzicy na 4 kolejki przed końcem rozgrywek z kompletem punktów zajmują 1. miejsce w tabeli i nad grupą pościgową mają bezpieczną przewagę 6 pkt. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dobre występy w kolejnych meczach!