Co słychać u drużyny Orlika 2007?

Dawno nie pisaliśmy nic o drużynie Orlików (rocznik 2007). Tymczasem podopieczni Kamila Nowatkowskiego nie próżnują! Zawodnicy regularnie trenują przez całą zimę, a także biorą udział w różnych turniejach halowych.

Lider Winter Kids Cup 2017

Drużyna jeszcze w grudniu 2017 roku wystąpiła w turnieju Lider Winter Kids Cup 2017, który odbywał się w Hali Mistrzów we Włocławku. Młodzi piłkarze spisali się bardzo dobrze zajmując wysokie, bo 3. miejsce w bardzo silnie obsadzonym turnieju i jako jedyni pokonując zwycięzcę rozgrywek. KS Piłkarz podczas turnieju mierzył się z Kikolanką Kikół, Elaną Toruń, Orlętami Aleksandrów Kujawski oraz z 2 drużynami Lidera Włocławek.

Sparta Cup 2018
W styczniu nasza młoda drużyna wystąpiła natomiast w turnieju Sparta Cup 2018. W Brodnicy zawodnikom trenera Nowatkowskiego nie poszło niestety tak dobrze, jak we Włocławku. KS Piłkarz przegrał po rzutach karnych w meczu o 5. miejsce z Gospodarzami turnieju i ostatecznie zajął 6. miejsce.

Orlicy 2007 zagrali w jeszcze jednym turnieju, którego byli Gospodarzami, ale o tym wydarzeniu szerzej napiszemy w osobnej relacji. :) Do przeczytania! :)